Pod brukiem jest plaża


O blogu

Na tym blogu mają się ukazywać różne teksty o tematyce rewolucyjnej, anarchistycznej, insurekcjonistycznej, które uznamy za ciekawe i warte publikacji. Będziemy starać się również umieszczać teksty odnoszące się do aktualnych wydarzeń.

Nie będzie to blog regularny. Mamy wiele rzeczy w życiu do zrobienia. Nie zawsze mamy czas na siedzenie przy komputerze, mało tego, nie zawsze mamy w ogóle komputer w zasięgu ręki.

Dlatego postaramy się wrzucać nowe teksty, jak tylko czas i energia nam na to pozwolą. Jeśli chcecie nam pomóc, przysyłajcie interesujące teksty, być może coś również umieścimy.

Jeśli chcecie umieszczać teksty z tego bloga na waszych stronach, w waszych wydawnictwach, kopiujcie i publikujcie bez ograniczeń, bez pytania.

Docelowo chcemy zbiór tekstów z tej strony wydawać jako nieregularną broszurkę, nie chcemy bowiem ograniczać się do pisania w internecie. Internet jest przeładowany informacjami, tekstami, rzadko co udaje się dziś opublikować na papierze, każdy polega na dostępie do komputera. Nawał informacji wylewających się z internetu nie pozwala nam na skupienie się na konkretnych problemach, nie wiemy, co jest dla nas najważniejsze. Chcemy, aby nasze teksty były dostępne dla każdego, nie tylko dla anarchistów czytających konkretne strony internetowe. Chcemy, żeby kopie tekstów z tej strony leżały na uczelniach, w zakładach pracy, w szkołach, na ulicach, nie interesuje nas dalsze zamknięcie w getcie.

Jeśli chcecie współtworzyć tego bloga piszcie na podbrukiem [at] riseup.net

Do zobaczenia na ulicach!

Plażowicze i plażowiczki


3 Komentarze so far
Dodaj komentarz

dlaczego w ogóle siedzicie przy komputerach? Wszak powodujecie tylko wzrost dziury ogon.. przepraszam – ozonowej i zwiększacie globalne ocieplenie… w ogóle po co oddychacie? Chcecie w podnoszących się wodach mórz i oceanów się potopić??

Komentarz - autor: to_ja

zbieramy materiał empiryczny z zakresu ludzkiej ignorancji i głupoty. wpisy podobne twoim stanowią jego część.

Komentarz - autor: jakub raszewski

Thanks in support of sharing such a nice opinion, article is good, thats why i have read it completely

Komentarz - autor: pozycjonowanie
Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s%d blogerów lubi to: